Naturalna woda różana

Zastosowanie i właściwości

Jak powstaje woda różana ?

Woda różana to doskonały przykład uniwersalnego kosmetyku do pielęgnacji twarzy i ciała. Najważniejsze jest to, że jest to w 100% produkt naturalny, który nie zawiera parabenów, alkoholu, sztucznych barwników oraz syntetycznych dodatków! Woda różana to produkt uboczny powstający podczas destylacji olejku różanego – to proces przebiegający wyłącznie przy użyciu pary wodnej, bez chemicznych wspomagaczy i dodatków. Jest to proces, który wymaga cierpliwości, czasu oraz lat doświadczenia.

Zastosowanie wody różanej

Woda różana jest polecana przez specjalistów dermatologów szczególnie dla kobiet z problemami i chorobami skóry takimi jak podrażnienia skóry, łuszczyca, alergie, egzemy, ale także trądzik, czy przebarwienia i cera naczynkowa. Bogata w witaminę C, która wchłania się w tkanki i dociera do naczynek krwionośnych odbudowując je i wzmacniając od środka – przez co doskonale wpływa na likwidację przebarwień oraz tzw. 'pajączków’ na skórze! Dodatkowo woda różana ma działanie nawilżające, odmładzające i odświeżające.

Gdzie kupić naturalną wodę różaną?

Naturalną wodę różaną uzyskiwaną z róży damasceńskiej w Maroku możesz zakupić w Warszawie w showroomie Afandi Oriental Dream przy ul.Modlińskiej 6/116 na 1 piętrze.

Skontaktuj się ze mną telefonicznie pod numerem 888 421 995 aby zamówić wodę różaną prosto z Maroka lub zamów online: WODA RÓŻANA

STRONA GŁÓWNA

WRÓĆ

Olejek Różany

ZOBACZ

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I ODBIERZ E-BOOK

"6 SEKRETÓW URODY MAROKANEK" I ZYSKAJ:

 

  • wiadomości o wszystkich promocjach
  • dodatkowe bonusy dla Ciebie
  • porady urodowe

KONTAKT

biuro@afandi.eu
tel: +48 888 421 995