Nazywam się ewelina afandi

W Maroko poznałam wyjątkowe kobiety które wprowadziły mnie w tajemnice dbania o urodę. Odkryłam naturalne olejki z których korzystają rdzenni mieszkańcy tego kraju, pachnące orientem perfumy w olejku, arabskie mydła. Marokańskie przyjaciółki przekazały mi wiedzę jak dbać o urodę w sposób naturalny używając magicznej wody różanej, glinki rhassoul i olejku arganowego. Odkrywając coraz bardziej orientalny świat poczułam że dzielenie się sekretami dbania urody kobiet z Maroka stało się moją pasją. Postanowiłam podzielić się skarbami w postaci naturalnych olejków z Wami w Polsce. Tak powstał mój sklep internetowy.

Maroko stało się w życiu moim drugim domem. Mieszka tam rodzina męża – rdzennego mieszkańca Casablanki. Dzięki bezpośrednim relacjom, mam dostęp do oryginalnego i wysokiej jakości naturalnego olejku arganowego, glinki rhassoul, czy czarnego mydła.

Kosmetyki które sprowadzam są bezpośrednio od producenta – więc prosto ze źródła! To właśnie z nich korzystają rdzenni mieszkańcy Maroka.

Jestem wyłącznym dystrybutorem jednej z najbardziej znanych w Maroko firm produkujących naturalne olejki, wodę różaną, kremy i szampony.

Pragnę podzielić się z Wami bogactwem marokańskich kosmetyków.

Misja marki Afandi Oriental Dream:

Misją naszej marki jest propagowanie orientalnych kosmetyków w Polsce i dzielenie się sekretami urody kobiet Orientu. Dzięki zakupom olejku arganowego w naszym sklepie internetowym każda osoba wspiera zatrudnienie kobiet w Maroko. Często jedyną pracą w rejonach gdzie wytwarzany jest olejek arganowy jest praca przy jego produkcji. Dzięki ciągłej sprzedaży i promocji olejku arganowego w Polsce dokładamy swoją cegiełkę aby kobiety z południowo-zachodnich części Maroka miały stałą pracę.

PORADNIK

CZYTAJ

E-SKLEP

ZOBACZ

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I ODBIERZ E-BOOK

"6 SEKRETÓW URODY MAROKANEK" I ZYSKAJ:

 

  • wiadomości o wszystkich promocjach
  • dodatkowe bonusy dla Ciebie
  • porady urodowe

KONTAKT

biuro@afandi.eu
tel: +48 888 421 995